Samsung dnes ukáže novinky série Galaxy A. Kdy a kde přenos sledovat?

Galaxy Awesome Unpacked 2021

Společnost Samsung dnes během další z pravidelných akcí Galaxy Unpacked představí nové chytré telefony. Podtitulem je anglické slůvko Awesome, jehož počáteční písmeno také odkazuje na řadu, v rámci které se můžeme na novinky těšit. Dočkáme se hned několika nových modelů řady Galaxy A. Půjde minimálně o telefony A52 a A72, které budou následovníky extrémně populárních mobilů A51 a A71. Oba momentálně patří na špici prodejnosti chytrých telefonů na světě. Přímý přenos Galaxy Awesome Unpacked 2021 začne v 15:00 na oficiálním YouTube kanálu Samsungu. Záznam pak bude později i na webu společnosti.

Samsung Galaxy Unpacked March 2021: Livestream

Samsung Galaxy Unpacked March 2021: Livestream

Od těchto nových mobilů ze střední třídy A se očekává další příjemné přiblížení k vlajkovým mobilům řady S z hlediska specifikací. I díky dosavadním únikům informací vyhlížíme lepší fotoaparáty, displeje s vysokou obnovovací frekvencí nebo větší kapacity baterií. Současně bude samozřejmě zajímavé zjistit, jaké u telefonů Samsung nasadí ceny. Sérii Galaxy A poslední roky věnuje velkou pozornost, jelikož je u zákazníků díky nižším cenám a rozumným parametrům velmi oblíbená.

Co očekáváte od Galaxy Awesome Unpacked 2021?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)