TOPlist

Samsung Galaxy A53 5G zachycen na fotografiích. Vidíte nějaké změny?

galaxy a53 5g

Samsung Galaxy A53 5G je jistě jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku, alespoň co se týče vyšší střední třídy. Před několika dny jsme vás informovali o uniklých informacích a přinesli jsme vám také rendery. Ty nám odhalují, že se po designové stránce nadcházející model od toho stávajícího nebude nijak extra lišit. Nyní nám však web 91mobiles přináší realné fotografie šasi, takže si můžeme udělat poměrně jasný pohled na to, jak bude telefon ve skutečnosti vypadat.

Galaxy A53 5G půjde ve stopách svého předchůdce

Na první pohled byste si jej mohli klidně splést s aktuálním Galaxy A52(s), což však není nutně špatně. Tento design zkrátka funguje. Na fotografiích můžeme vidět čtyři různé fotoaparáty, přičemž ten hlavní má disponovat rozlišením 64 Mpx a měl by být úplně stejný, jako v aktuálním modelu. Vylepšení se však dočká ultraširoký snímač, který má nově disponovat rozlišením 32Mpx (oproti 12Mpx v Galaxy A52).

Očekává se, že letos nedostaneme žádnou 4G variantu a v Galaxy A53 5G bude obstarávat výkon buď Exynos 1200, nebo konkurenční čip od Qualcommu.

Vadil by vám Exynos v Galaxy A53 5G?

Zdroj: 91mobiles, letsgodigital

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)