Další oblíbený Samsung mobil dostává aktualizaci na Android 12

galaxy a42 android 12

Uživatelé v Evropě se dnes dočkali aktualizace dalšího oblíbeného telefonu střední třídy. Hovoříme o modelu Samsung Galaxy A42, který se nově pyšní systémem One UI 4. Můžeme samozřejmě počítat s typickými novinkami, ale také prosincovými bezpečnostními záplatami. Máme sice už leden, ale tohle je asi většina uživatelů schopna firmě odpustit.

Samsung Galaxy A42 dostává Android 12

Aktualizace, která se označuje jako A426BXXU3CUL9 byla poprvé spatřena v Polsku, ale během několika dní by se měla dostat i do ostatních zemí. Opět budeme (stejně jako v předchozích článcích) jihokorejskou společnost chválit. Zatímco většina uživatelů vlastnící telefony střední třídy na aktualizaci ani nemyslí, Samsung má už velkou část svých novějších telefonů v této kategorii aktualizovanou.

Galaxy A42 5G: Official Unboxing | Samsung

Galaxy A42 5G: Official Unboxing | Samsung

Pokud vám aktualizace ještě nepřišla, zkuste ji zkontrolovat manuálně v Nastavení > Aktualizace softwaru. Pokud byste ji náhodou měli dostupnou, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Dostane i váš mobil Android 12?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)