Galaxy A33 5G: Nejprodávanější Samsung v ČR se dočkal Androidu 13

samsung galaxy a33 5g

V listopadu se Androidu 13 s nadstavbou One UI 5 dočkají desítky různých telefonů a jak Samsung řekl, tak nyní činí. Aktualizace se totiž nyní dostala na dva telefony střední třídy, což je obdivuhodné. Zvlášť když vezmeme v potaz, že někteří výrobci ještě s aktualizacemi na Android 13 ani nezačali.

One UI 5 míří do mobilů Samsung Galaxy A33 5G a také Galaxy A73 5G, který se u nás ale bohužel neprodává. Budeme se tedy bavit o prvním zmíněném modelu, který je momentálně druhým nejprodávanějším telefonem v České republice, dle serveru Heureka. Firmware se označuje jako A336BXXU4BVJG a nabízí kromě nových funkcí a vzhledu také říjnové bezpečnostní záplaty, což je trochu škoda, když má Samsung už nějakou dobu venku i ty listopadové.

Aktualizace má velikost asi 2 GB a momentálně se šíří Evropou, takže pokud tento telefon vlastníte, mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru a v případě, že jej máte k dispozici nám prosím dejte vědět do komentářů.

Už vám dorazila tato aktualizace?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)