Menu

Funkce Můj den se bude zobrazovat přímo na Facebooku

Funkce Můj den se před několika měsíci objevila v Messengeru, jedná se v podstatě o kopii funkce ze Snapchatu. Zatímco mladší generaci se líbí, starší by ji radši okamžitě odstranila. Nyní přichází Můj den přímo na Facebook.

Můj den se zobrazí přímo ve webové verzi Facebooku

Novou funkci začal Facebook teprve testovat, jenže také prozradil, že brzy přijde větší rozšíření. Můj den neboli Stories, se ukazují v pravém horním rohu, hned pod hlavní lištou. Vidíte ikonky vašich přátel, po kliknutí na ně, se zobrazí jejich fotografie nebo videa z posledních 24 hodin.

muj den facebook

Po 24 hodinách tento obsah zmizí. Jedná se v podstatě o Snapchat Story. Tato funkce od Snapchatu posloužila velkému množství sociálních sítí a chatovacích aplikací. Například na Instagramu je již od poloviny minulého roku. Za prvních 5 měsíců funkci používalo více než 150 milionů lidí, v dnešní době to je 250 milionů.

Pro srovnání, Snapchat, který s funkcí přišel jako první, se může pochlubit “pouze” 166 milióny aktivních lidí, kteří Story používají. Po tomto úspěchu začal Facebook vkládat Stories i do svých jiných sociálních sítí. Webová verze Facebooku odolávala, ale vypadá to, že už dlouho nebude.

Facebook
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free+

Využíváte Můj den v Messengeru? Vadí vám implementace přímo na Facebook?

Zdroj: techcrunch.com

 

Komentáře

WeyFuck

4.8.2017 8:20

Oni už opravdu neví,co tam ještě dát…
Něco užitečného,co uživatelé ocení…nikoliv podobný nesmysly.

teslapc1

4.8.2017 8:58

Další úplná pitomost a tentokrat i na web jo

Fergasson

4.8.2017 10:22

Copak musíme vědět o každém prdu?
To je tak akorát pro drbny a pro ty, co mají ho..o na práci…

Jáchym Kvasnička

4.8.2017 12:57

Je to na webu, takže to je úplně jedno. Tyhle nesmysly vyřeší Adblock za pár vteřin…

SeppWinkler

SeppWinkler 11

4.8.2017 13:26

Nepoužívam FuckBook, takže ma to moc netrápi :)

Aidamos

4.8.2017 15:35

Zas bude co blokovat… Naštěstí takovej bordel zlikviduje AdBlock a určitě i F.B. Purity.

kendees

4.8.2017 18:49

No, ono je rozdíl mezi Mým dnem, který se zobrazuje na Messengeru a Příbehem na Facebooku. Jedná se sice o stejný způsob prezentace obsahu (dostupnost pouze 24h), ale pokud vím, tak takto to Facebook provázané nemá. U sebe v tuto chvíli vidím v Můj den (Messenger) 2 příspěvky, kdežto na Facebooku žádný. Takže se podle mě jedná jen o přenesení funkcionality z aplikace i na desktop. Já osobně využívám jenom Instagram Stories a přijde mi hloupé, že Facebook se nesnaží jednotlivé platformy nějak provázat v tomto ohledu a radši vytváří pro každou svou aplikaci vlastní ‘story’ funkcionalitu. Každopádně si myslím, že Instagram je pro to nejvhodnější místo, v ostatních aplikacích by mi to nechybělo.

Милан4еха

6.8.2017 22:03

Překáží a ubírá místo!

RSS (komentáře k článku)