FreeBuds 5 zaujmou nejen svým futuristickým designem

FreeBuds5_Character_orange_white_background_close-up_woman

Komerční článek

Sluchátka FreeBuds 5 jsou v oblasti audia poslední novinkou technologického výrobce Huawei. Pochlubit se mohou nejen čistým a kvalitním zvukem, ale také ergonomickým tvarem, který posluchačům zajišťuje maximální komfort z jejich nošení. Sluchátka jsou perfektním společníkem na cestách, který vás nezklame. Jejich baterie má výdrž až 30 hodin (s nabíjecím pouzdrem) a technologie Super Charge navíc umožňuje plné nabíti už za 20 minut. Kompatibilní jsou se všemi telefony s operačním systémem Android či iOS, například i s novou vlajkovou lodí Huawei P60 Pro. Společně s tímto fotomobilem tvoří ideální parťáky třeba na letní dovolené. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu kdekoliv a zároveň zachycujte všechny zážitky s perfektním fotoaparátem.

Pohodlnost při nošení a kvalitu zvuku jsou na prvním místě

Většina bezdrátových sluchátek má typicky známou konstrukci, které dominuje velký náušník. Uvnitř jsou následně poskládána tak, že jejich tři základní části – reproduktor, baterie a ovládací tlačítko jsou umístěny velmi blízko náušníku. Sluchátka s takovou konstrukcí nemají dost prostoru pro instalaci rychlonabíjecího modulu do baterie a je téměř nemožné, aby byl reproduktor vybaven silným magnetickým systémem. To značně omezuje kvalitu zvuku, ale také komfort při nošení. Huawei FreeBuds 5 proto mají třídílnou architekturu, která zcela řeší tento problém.

Reproduktor u sluchátek FreeBuds 5 je umístěn v náušníku, modul baterie ve střední části a kontrolní tlačítko na konci. Díky rozdělení umístění těchto tří částí je náušník menší, a tedy pohodlnější s lepším odhlučněním. Dostatek prostoru pro každou část poskytuje dokonalý hudební zážitek. Pro modul reproduktoru je použit obvod se dvěma magnety, který přináší vynikající kvalitu zvuku a baterie je vybavena Super Charge technologií, což umožňuje uživateli velmi rychlé nabití.

Sluchátka určená do uší většinou při nošení způsobují velký tlak a diskomfort. FreeBuds 5 jsou ale takzvaná open-fit sluchátka, která se umisťují zvenčí ušního boltce, což výrazně snižuje tlak na zvukovod. Open-fit sluchátka jsou navíc vyrobena tak, aby nechala prostor, díky kterému mohou zvukovody volně dýchat a jejich nošení je tak mnohem pohodlnější. Huawei FreeBuds 5 jsou vytvarované do křivky dvojitého C, což umožňuje přirozené vklouznutí přímo do uší. Můžete si tak být jistí, že vám sluchátka padnou jako ulitá.

Poslouchejte kdykoliv beze strachu z vybití 

V případě zapnuté funkce potlačení okolního hluku vydrží baterie sluchátek 3 a půl hodiny a 20 hodin s nabíjecím pouzdrem. Pokud je potlačení okolního hluku vypnuté, sluchátka vydrží až 5 hodin a 30 hodin s nabíjecím pouzdrem. Huawei FreeBuds 5 podporují 5C rychlé nabíjení a nabízí zcela nové řešení. Sluchátka tak mohou být plně nabitá už za 20 minut a hrát 2 hodiny už po pouhých 5 minutách.

Huawei FreeBuds 5 a P60 Pro se k sobě skvěle hodí 

Sluchátka FreeBuds 5 nejsou jedinou aktuální novinkou Huawei. Nedávno byla představena i nová vlajková loď z řady chytrých telefonů ze série P, Huawei P60 Pro. Nejen že má skvělý fotoaparát, ale také jde o stylový kousek stejně jako je tomu u FreeBuds 5. Telefon je inspirovaný přírodou a reinterpretuje moderní estetiku designem s texturou perly na zadní straně. Tato barevná varianta se nazývá Rococo Pearl a obsahuje přírodní minerály z perlového prášku, který vytvořil světlý a lesklý efekt s přirozenou strukturou. P60 Pro v této barvě v kombinaci s Creamic White sluchátky budou vaší nerozlučnou dvojkou, která rozhodně zaujme svým designem. Barevnou variantu Black můžete rozzářit oranžovými sluchátky Coral Orange. Pořiďte si tuto nezlomnou dvojku a připravte se na léto plné dobrodružství, které spolehlivě a kvalitně zachytíte se špičkovým fotoaparátem P60 Pro a při cestování si užijete nerušený poslech oblíbené hudby se sluchátky FreeBuds 5.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)