První fotografie Xiaomi Mi 10 Pro: 4 hlavní fotoaparáty i 65W nabíječka

xiaomi mi 10 pro spekulace

Několik dní po úniku snímku Xiaomi Mi 10, se dostalo i na fotografie Xiaomi Mi 10 Pro. Pokud se fotografie potvrdí, tak nás minimálně ze zadní části čeká téměř identický design jako u Xiaomi Mi Note 10. Na přední straně už jde vidět změna. A to díky průstřelu v levém horním rohu. Z fotografií se toho dá ale vyčíst více.

Xiaomi Mi 10 Pro na prvních fotografiích

Jeden ze čtyř hlavních fotoaparátů je oddělen od zbytku, všimnout si také můžete duálního LED blesku. Dále je vidět i malé logo 5G, což naznačuje podporu 5G sítí. K dispozici je i fotografie krabice, kde je kromě číslovky 10 vidět i dodatek Pro a opět informace o 5G sítích. Další fotografie odhalily USB-C port mezi jednou mřížkou pro reproduktor a slotu na SIM karty. Vrchní strana telefonu má další mřížku pro reproduktor a také infračervený port. Tlačítka na telefonu jsou klasická.

Už dřívější spekulace hovořily o tom, že telefon bude vybaven ultra rychlým 65W nabíjením. Vypadá to, že takto rychlé nabíjení bude podporovat přímo dodávání nabíječka a nebude třeba nic dokupovat. Poslední zajímavostí je fotoaparát. Všimnout si můžete toho, že fotografie byly pořízeny dalším telefonem Xiaomi Mi 10 Pro. Na vodoznaku jde vidět informace o „infinity znaku“, který společnost představila společně s 108 MPx fotoaparátem u Mi Note 10.

Těšíte se na Xiaomi MI 10 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)