Tohle bude magie: Google chystá do nových Pixelů fantastickou funkci

Fotky Google video unblur

Pokud máte jeden z telefonů Google Pixel 7 či Google Pixel 7 Pro, pravděpodobně jste už někdy použili funkci Google Photo Unblur, která na základě strojového učení vezme rozmazanou fotku a učiní ji ostřejší. Nyní to vypadá, že si chce americký gigant ukousnout ještě větší oříšek. Podobnou funkci totiž chystá u videí.

Web 9to5google se pustil do nejnovější verze aplikace Fotky Google, ve které zjistil, že existuje funkce zvaná Video Unblur. Dokonce se povedlo funkci zobrazit v uživatelském rozhraní, bohužel se ji ane nepodařilo zprovoznit. Pravděpodobně je příliš brzy na to, abychom dostali jakoukoliv ukázku. Došlo také k objevení několika videofiltrů a spekuluje se o tom, že se obou novinek dočkáme na podzim při příležitosti představení řady Pixel 8. Vyloučen není ani květen, kdy bude americká firma pořádat svou tradiční konferenci Google I/O.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zkoušeli jste někdy Photo Unblur od Googlu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)