Mapa v aplikaci Fotky Google prozradí podrobnosti o trase

mapa fotky google

Aplikace Fotky Google prošla ve druhé polovině letošního roku řadou změn. Dočkali jsme se mimo jiné komplexního redesignu uživatelského rozhraní nebo vylepšeného editoru pro úpravu snímků. Přibyla také mapa, na které aplikace Fotky Google zobrazuje snímky či videa seřazené dle místa jejich pořízení.

Mapa, kterou najdete pod záložkou hledat, prostřednictvím „špendlíků“ zobrazuje místa, na nichž byly snímky nebo videa pořízeny. Slouží tedy jako filtr, který vám na jednom místě zobrazí fotky z dovolené či nějaké specifické lokality – například domov, chata apod. Kromě toho nyní prozradí informace o trase pořízení snímků.

fotky google mapa

Pokud jste si tak ku příkladu nafotili nějaké památky během procházky městem, tak si po dostatečném přiblížení mapy můžete zobrazit informace o vzdálenosti mezi nimi. Informace o trase jsou zde samozřejmě k dispozici pouze v případě, že Googlu povolíte sledování polohy. Jestliže nechcete, aby aplikace informace o poloze shromažďovala, tak stačí toto nastavení změnit.

Přijde vám mapa v aplikaci Fotky Google užitečná?

Zdroj: Android Central

 

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)