TOPlist

Fotky Google dostanou parádní videoefekty i přepracované ovládání médií

fotky google videoefekty
  • Fotky Google se brzy dočkají nových efektů pro videa
  • Mimo to došlo také na přepracování nabídky uživatelských profilů

Aplikace Fotky Google prošla za posledních několik let hromadou úprav a vylepšení. Některé z nich ukázal americký gigant na akci Google I/O a vypadá to, že se začal konečně více věnovat videu a jeho úpravám.

Fotky Google mají nové videoefekty

Fotky Google se mají zanedlouho dočkat aktualizace, která přidá nové videoefekty, došlo ale také na vylepšení ovládacích prvků. Do sekce úpravy se dostane zcela nová karta s efekty. Na začátku jich bude k dispozici 12, za zmínku stojí třeba Dust Max, Black and White Film či Light Leak. Každý z nich má svůj osobitý styl, například efekt Plakát, který vašim videím propůjčuje vzhled složeného papíru, nebo efekt Rozložení, který dává videím strukturovaný vzhled v blocích.

Google Apps Updates Ep. 72 – Some Unexpected Features

Google Apps Updates Ep. 72 - Some Unexpected Features

Snadnější ovládání přehrávání videa

Jednou z dalších významných změn je nové ovládání přehrávání videa, konkrétně tlačítka pro plynulé přeskakování vpřed a vzad. To znamená, že můžete snadno procházet video a rychle se dostat ke konkrétním momentům, které chcete upravit/sdílet.

Fotky Google
Fotky Google

Další vylepšení se dotklo nabídky profilů. Starý plovoucí rámeček je pryč, nahradilo ho zcela nové minimalistické zobrazení, které známe z některých dalších Google aplikací. Nové funkce a vylepšení aplikace Fotky Google nejsou vázána na konkrétní verzi operačního systému Android. Testy webu AndroidPolice prokázaly, že nové videoefekty a ovládání přehrávání fungují hladce nejen na novějších verzích systému, jako je Android 14 Beta 3, ale také na aktuálním Androidu 13. V tuto chvíli jsou dostupné na telefonech Pixel, zatím ale není jasné, kdy exkluzivita skončí a zamíří i na mobily ostatních značek.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové efekty ve Fotkách Google?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)