Fórum: vaše plocha ploštička

No Image-02

Dneškem počínaje se budete na webu SvetAndroida.cz setkávat s články, které budou označeny “Fórum:” a budou obsahovat výcuc nejzajímavějších témat z portálu AndroidForum.cz. Toto fórum asi nemusím nikomu dlouze představovat, jelikož se jedná o největší Android Fórum v České a Slovenské republice. Najdete zde aplikace, telefony, hry, zajímavosti, i všední problémy začínajících uživatelů. Fórum má velkou výhodu v tom, že nabízí spoustu informací od spousty lidí, takže pro zkušeného uživatele není problém najít odpověď na cokoli, nebo naopak poradit ostatním.

Paradoxně velké množství informací na jednom místě je zároveň i nevýhodou. Stává se, že informace i přes velkou snahu moderátorů začnou v obrovském množství dotazů a odpovědí zapadat. Proto jsme se rozhodli zahrát si na androidí rybáře a ta nejzajímavější témata pro Vás vždy vylovit.

Jako první téma, které jsme pro Vás vylovili, je vzhled plochy Vašich Androidích miláčků s názvem vaše plocha ploštička.
Uživatelé se zde pravidelně chlubí, jak si vylepšili své plochy, nebo celé vzhledy telefonů (od ikonek, přes fonty textu, až po pozadí). Toto téma je natolik obsáhlé, že muselo být rozděleno do dvou samostatných vláken a druhé vlákno již obsahuje 22 stránek.

 

Dnešní vylovené téma je “vaše plocha ploštička

 

Jak si upravit plochu na vlastním telefonu? Většinu odpovědí najdete na fóru, ale my si představíme alespoň základní způsoby.

  1. pozadí, ikonky na ploše, widgety, s tímto umí pracovat Android již v základu
  2. další úpravy můžete provést pomocí specializovaných aplikací (launcher), které si stáhnete z Android Marketu
  3. pokud máte práva ROOT a dost zkušeností, můžete upravovat vše, nač si jen vzpomenete.

Vybrali jsme pro Vás několik zajímavých úprav vzhledů od různých uživatelů


 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)