Fortnite Chapter 2 je tu! Nabízí zcela nový svět i nové herní mechanismy

fortnite chapter 2 pokračování

Když v neděli končila desátá sezóna hry Fortnite, fanoušci přirozeně očekávali příchod té jedenácté. Jenže se nic nestalo a místo spuštění nové verze mohli hráči akorát tak koukat na černou díru kdesi v dáli a hru ukončit. To naštěstí pro všechny fanoušky této hry skončilo a hra opět běží. Nyní se jmenuje Fortnite Chapter 2 a nabízí zcela novou mapu i nové mechanismy.

Hra nefungovala dlouhé dva dny a na internetu ihned začalo kolovat mnoho spekulací. Jedna z nich například říkala, že hru koupil Elon Musk aby ji zrušil. Tahle ani další podobné spekulace se nenaplnily a hra od dnešního odpoledne běží dál. Ovšem jedná se o poněkud odlišnou hru. Fortnite Chapter 2 nabízí zcela novou mapu, která má být o něco větší a propracovanější, než ta první. Nachází se na ní více vodnatých ploch pro využití nového dopravního prostředku – lodí. Můžeme na nich ale také “rybařit” a snažit se ulovit nějakou tu zbraň.

Fortnite Chapter 2 – Cinematic Trailer

Fortnite Chapter 2 - Cinematic Trailer

Vzhledem k tomu, že v popisku hry není napsáno vůbec nic, pouze to, že si na všechny novinky máme přijít sami vám zatím nemůžeme poskytnout kompletní seznam. Z těch, které už jsou známy můžeme jmenovat například bandage bazooku, pomocí které lze léčit hráče na větší vzdálenost, vybuchující objekty (benzínové pumpy) a sudy či možnost schovat se v různých situacích například v kopce sena. Fortnite Chapter 2 je k dispozici stále zdarma pro platformy Android, iOS, PC, macOS, PS4, Xbox a Nintendo Switch.

Co říkáte na Fortnite Chapter 2?

Zdroj: cnn.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)