Kde koupit zaručeně nejlevnější letenky? Slevy až 90 % na Flightor.com

Flightor.com - levné letenky

Rádi cestujete, ale ještě radši výhodně? Nebo prostě jen máte hluboko do kapsy a už vás nudí český stereotyp autem do Chorvatska a zpět? Cestování je díky shengesnkému prostoru až extrémně dostupné naprosto každému. Díky roamingu teď navíc po celé EU můžete i volat a datovat, jako byste byli doma. A co když navíc koupíte letenku jen za pár stovek? Představa, že se zase budete 12 hodin mačkat v autobuse je hrozná; a navíc někdy dražší než let. Levné letenky od více než 100 aerolinek vám pohlídá Flightor.com, který má i hlídacího psa.

Flightor má vždy aktuální ceny letenek

Aby byly ceny co možná nejpřesnější, přepočítává je Flightor několikrát denně. Jako první vždy ukazuje aktuální výhodné nabídky, a teprve poté ty starší 4 hodin. Limit si můžete omezit maximální částkou, takže seženete letenky klidně kolem tisícovky a podíváte se až do Asie. Jenom si dejte pozor, že je většina letenek jednosměrných, a musíte si proto zajistit ještě zpáteční. Řada portálů je však nabízí ke koupi “vedle sebe”, i když bývá ta druhá i o 100 % dražší (i tak se ovšem vyplatí).

Pokud jste aktuálně žádnou letenku nenašli, využijte hlídacího psa. V tom si jednoduše nastavíte odkud kam chcete letět a jaká může být maximální částka. Jakmile se objeví letenky s nižší cenou, dostanete upozornění na e-mail. Odpadnou vám tak i hodiny hledání hezky “postaru”. Vedle letenek najdete na Flightor i celé dovolené nebo jen samotné ubytování. A kdo by nechtěl přespat na Bali jen za dvě stovky nebo na Korfu dokonce za 25 Kč?

Tak kam to bude? Na otočku do Berlína za 230 Kč nebo za pětistovku až na Maltu? Cestování zdar!

Kam nejraději cestujete?

Zdroj: czechcrunch

Lukáš Altman
O Autorovi - Lukáš Altman

Ahoj. Baví mě technologie a aplikace, které usnadňují každodenní život. Ve své tvorbě rád používám konstruktivní kritiku, fandím značkám jako Huawei, Honor nebo Xiaomi. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)