TOPlist

Výrobce Mi Band náramku představil svůj vlastní fitness tracker

fitness tracker Huami

Společnost Huami se stále více a více odklání od Xiaomi a zaměřuje se na vlastní řadu nositelné elektroniky Amazfit. Nyní přidávají fitness tracker, který má podobné funkce jako Mi Band 2, se kterým mají hodně zkušeností, protože Huami vyrábí pro Xiaomi náramek Mi Band 2.

Nový fitness tracker od Huami bude o hodně dražší

Oproti klasickému Mi Band 2 náramku, se bude fitness tracker od Huami lišit několika novými funkci. Tou hlavní je určitě přítomnost EKG snímače. Dále v něm jsou další senzory, které se postarají o sledování sportovních výkonů nebo spánek. Takže v sobě má i fitness funkce.

fitness tracker Huami

Tělo nového náramku je vyrobeno z hliníku a nerezové oceli. Pásek je pak vyroben z odolné gumy. Celková hmotnost náramku je pouhých 10 gramů. Na přední straně najdeme OLED displej o velikosti 0,42 palce, který poslouží k zobrazení hodin, ale i informací týkajících se fitness. Náramek se propojuje s telefonem pomocí Bluetooth 4.0.

Nezapomnělo se ani na splnění certifikace IP67, takže má zvýšenou odolnost proti vodě a prachu. Baterie má kapacitu 95 mAh, na jedno nabití by měla vydržet až 7 dní. Kromě menší výdrži na jedno nabití než Mi Band 2, je tu ještě jedno ale. A to samotná cena. Huami Amazfit Fitness se v Číně začíná prodávat za cenu zhruba 100 dolarů, což je v přepočtu téměř 2 500 Kč bez DPH. To zrovna není málo, za podobnou částku se dají sehnat i chytré náramky od Fitbitu.

Xiaomi zařízení můžete zakoupit na Beryko.cz.

Jak se vám líbí nový fitness náramek od Huami?

Zdroj: gizmochina.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)