Chystaný fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 na prvních snímcích

xiaomi mi band 4 ilustracni fotografie

Tento rok se dočkáme nového chytrého náramku Xiaomi Mi Band 4 a vypadá to, že vydání se pomalu ale jistě blíží. V posledních týdnech se náramek objevil v několika certifikačních procesech. Díky jednomu jsou k dispozici i první snímky. Vidět můžeme upravený design i další změny.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4

Čtvrtá generace chytrého náramku bude mít obdélníkový displej s tlustými rámečky kolem. Přední stranu bude chránit zaoblené tvrzené sklo. Všimnou si také můžeme kruhového kapacitního tlačítka. Nechybí ani snímač tepové frekvence, pravděpodobně s vylepšeným senzorem.

Další změnou prošly nabíjecí piny. Byly přesunuty úplně dolů. To mimo jiné znamená, že nabíjecí kabel z Mi Band 3 (Heuréka) nebude kompatibilní. Podobně to bylo i u minulé generace, kdy se nedal pro nabíjení používat kabel z Mi Band 2. Nový nabíjecí kabel má na konci kolébku, do které se náramek jednoduše vloží. Dále již víme, že nový Mi Band 4 bude mít větší kapacitu baterie. A to 135 mAh. Přesné datum představení není známé. Spekuluje se ale o květnu 2019.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nový fitness náramek od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)