Fitness náramek od OnePlus: známe parametry i cenu. Je na co se těšit?

fitness náramek OnePlus parametry

Výrobce telefonů OnePlus brzy rozšíří svůj okruh působení a vstoupí do segmentu populárních fitness náramků. Nejnovější únik nám prozrazuje všechny důležité informace, Jaké parametry bude mít fitness náramek od OnePlus, za kolik bude k dostání, a kdo bude nejspíš jeho hlavním konkurentem?

Leakeři na sociální sítí Twitter přinesli další detaily o tom jaký bude chystaný fitness náramek od OnePlus. Podle tohoto úniku bude vybaven barevným displejem o velikosti 1,1 palce typu AMOLED. K dispozici bude 13 režimů pro různá cvičení. Chybět nebude ani odolnost proti vodě a prachu IP68. Náramek by také měl vydržet až 14 dnů na baterii.

První fitness náramek od OnePlus také zvládne monitorování vašeho spánku a celodenní (24×7) sledování tepové frekvence. Novinka by měla být vybavena i senzorem pro sledování úrovně okysličení krve. Fitness náramek od OnePlus by měl přijít 11. ledna na indický trh za v přepočtu zhruba 34USD (722Kč). Velmi oblíbený Xiaomi Mi band tak nejspíš dostane zdatného konkurenta.

Které funkce jsou pro vás u fitness náramku nejdůležitější?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)