Versa Lite jsou nové nejlevnější chytré hodinky od Fitbitu. Co vše umí?

fitbit-versa-lite-edition

Společnost Fitbit dnes představila nové chytré hodinky Versa Lite. Jedná se o nejlevnější smartwatch, které jsme od Fitbitu mohli vidět. Už podle názvu je jasné, že vychází z modelu Versa. O jaké funkce levnější varianta přišla?

Fitbit Versa Lite jsou nové chytré hodinky pro každodenní využití

O tom, že se chystá nová verze chytrých hodinek Fitbit Versa už jsme věděli minulý měsíc, kdy se na internetu objevily první snímky. V té době se hovořilo o názvu Versa 2. Nakonec se nebude jednat o vylepšenou verzi, ale o osekanou verzi hodinek, díky čemuž se snížila cena.

Hodinkám nechybí všechny známé funkce jako automatické sledování aktivity, nepřetržité měření srdečního tepu, monitorování spánku apod. Samozřejmostí jsou notifikace z telefonu, nechybí ani možnost připojení GPS z telefonu, SpO2 senzor a 4denní výdrž na jedno nabití.

Introducing the Fitbit Versa Family

Introducing the Fitbit Versa Family

Dále hodinky mají dotykové ovládání, podporu aplikací, jedno mechanické tlačítko a potěší i voděodolnost. Hodinkám oproti modelu Versa chybí výškoměr, takže nedokážou počítat kolik schodů jste vyšli, monitorování při plavání chybí rovněž, do hodinek nemůžete nahrát hudbu a také nemá službu Fitbit Coach. Bohužel chybí i absence Fitbit Pay.

Na druhou stranu s cenou 4 190 Kč jsou Fitbit Versa Lite Edition nejdostupnějšími chytrými hodinkami společnosti. V Česku se budou prodávat na přelomu března/dubna 2019.

Jak se vám líbí chytré hodinky Fitbit Versa Lite?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)