Fitbit Versa 2: Nová verze levných chytrých hodinek na prvních snímcích

fitbit versa 2 chytre hodinky

Fitbit se na trh s chytrými hodinkami pustil v roce 2017 s modelem Ionic, v minulém roce jsme mohli vidět levnější model Versa. A co se chystá pro rok 2019? Trochu překvapivě druhá generace chytrých hodinek Fitbit Versa 2. Na internetu se nyní objevily nové snímky. Vidět můžete hodinky v nových barvách i trochu odlišným designem.

Chytré hodinky Fitbit Versa 2 mají mírně odlišný design i barevné kombinace

Společnost se proslavila hlavně jako výrobce chytrých fitness náramků. Před dvěma roky ale vyrobily první chytré hodinky Fitbit Ionic, které mají za cíl konkurovat Apple Watch, Wear OS i Samsung Galaxy Watch. Celkově jsme mohli vidět dva modely. Fitbit Versa je oblíbenější verzí hodinek, a to kvůli nižší ceně. A možná i větší oblíbenost u uživatelů nakonec rozhodla o tom, že dalšími hodinkami od Fitbitu budou Versa 2.

Design hodinek je hodně podobný, nechybí voděodolnost 50M a senzor srdečního tepu. Potvrzenou novinkou jsou nové barevné kombinace. Hodinky budou k dispozici ve stříbrné, růžové, fialové a modré. Co se týče nových funkcí, tak ještě není zcela jasné, co si Fitbit přichystá. První verzi nemá GPS, spekuluje se tak, že by se právě tato technologie mohla objevit v nové generaci. Poté si Fitbit pravděpodobně připraví i větší aktualizaci systému Fitbit, která přidá nové funkce.

Jak se vám líbí chytré hodinky Fitbit Versa? Těšíte se na druhou generaci?

Zdroj: technobuffalo.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)