Fitbit hodinky a náramky jako by pomalu přijímaly Wear OS 3

Fitbit hodinky náramky Wear OS Sense vs Sense 2 změny

Je to jen pár dní, co jsme vám přinesli zprávu o zmínce produktů značky Fitbit v aplikaci Google Peněženka a tím i posílení zvěstí o přípravách systému Wear OS pro tyto hodinky a náramky, a je tu další související střípek. Nedávno představené modely Sense 2 a Versa 4 dostaly operační systém, který sice oficiálně nenese nijak zvláštní označení, ale oproti předchůdcům jeví jasné prvky Wear OS 3.

Fitbit hodinky náramky Wear OS Sense vs Sense 2Nabídky v hodinkách Fitbit Sense vs. Sense 2

Prvním indikátorem je zpřeházení nabídek a dlaždic, které se objevují po přejetí prstem do různých stran displeje. Zatímco dříve měl systém ve Fitbit produktech vpravo a vlevo od základního ciferníku seznam aplikací a ikony pro nastavení, v nových hodinkách vede potažení do boku k dlaždicím. Z horní strany pak vyjíždí nastavení a zespodu veškeré notifikace.

Objevila se rovněž možnost připnout oblíbené aplikace nahoru nebo prostor pro běžící aplikace stopek či časovače. K tomu se začíná u tlačítek a dalších prvků projevovat designový styl Material You. Systém Wear OS 3 v tuto chvíli oficiálně běží v hodinkách řady Samsung Galaxy Watch5 a modelu Montblanc Summit 3. Dále je očekáván u Google Pixel Watch.

Jak se vám líbí úprava systému pro Fibtit hodinky?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)