Fitbit uvedl hodinky Sense 2 a Versa 4 a náramek Inspire 3

Fitbit hodinky Sense 2 Versa 4 náramek Inspire 3

Společnost Fitbit, aktuálně již patřící pod křídla firmy Google, oficiálně představila dvoje nové chytré hodinky Sense 2 a Versa 4 a také náramek Inspire 3. Hodinky se chlubí například nižší hmotností a užším tělem než předchozí generace, přičemž oboje vydrží 6 a více dní na jedno nabití. Nechybí ani rychlé nabíjení (12 minut na nabíječce postačí pro celý den plnohodnotného fungování).

Fitbit Sense 2 dále nabídnou pokročilé monitorování stresu díky senzoru Body Response. Ten měří EDA (cEDA) aktivitu po celý den. Versa 4 staví kondici na první místo, lze si vybrat až ze 40 sportů (více než dvojnásobek proti předchozímu modelu) přímo na displeji hodinek. Mezi novinky patří režimy pro HIIT, posilování s činkami, CrossFit, tanec a další. U obou modelů se mohou uživatelé těšit na brzy dostupné Google Mapy a nedávno předělanou peněženku Google Wallet.

Inspire 3 nabízí štíhlou a lehkou konstrukci s barevným displejem a dlouhou výdrží na jedno nabití, která může činit až 10 dní. Náramek monitoruje veškerý pohyb, automaticky zaznamená Minuty v aktivní zóně, spálené kalorie, ušlou vzdálenost, srdeční tep a kroky. Umožňuje získat přehled o kvalitě spánku díky funkcím Spánkové fáze a Spánkové skóre. Lze také využít různá nastavení, jako připomenutí, kdy jít do postele, funkci chytrého buzení nebo relace řízeného dýchání přímo na zápěstí.

Lze také zjistit, jaký vliv mají aktivita, spánek a stres na tělo v nabídce Zdravotní metriky. Zde je možné sledovat variabilitu srdečního tepu, teplotu na povrchu kůže, saturaci kyslíkem (SpO2) a klidovou tepovou frekvenci. Inspire 3 poskytne všechny potřebné přehledy o těle a poradí, jak dosáhnout stanovených kondičních cílů. S Fitbit Premium lze získat přístup k funkci Skóre denní připravenosti pro posuzování připravenosti na trénink.

Fitbit hodinky Sense 2 Versa 4 náramek Inspire 3 barvy

Fitbit Versa 4 se budou prodávat za cenu 5 899 Kč. Fitbit Sense 2 pak za cenu 7 699 Kč. Fitbit Inspire 3 bude dostupný za cenu 2 499 Kč. Všechny modely budou v prodeji u vybraných partnerů v druhé polovině tohoto září. Součástí balení bude šestiměsíční předplatné Fitbit Premium (pro nové a vracející se zákazníky).

Které Fitbot hodinky či náramky už jste vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)