FitBit Charge 3 dostává velkou aktualizaci: čeština a mnoho funkcí z Charge 4

fitbit charge 3 čeština

Uživatelé FitBit Charge 3 dnes potěšíme skvělou zprávou. Populární náramek Charge 3 totiž dostává aktualizaci, která přináší některé funkce z novějšího Charge 4. Jedná se o hlavní aktualizaci, která kromě jiného vylepšuje také plynulost.

FitBit Charge 3 dostává velkou aktualizaci

S novou aktualizací si můžete nově nastavit budík Smart Wake skrz samotný náramek, aniž byste museli otevírat aplikaci ve vašem telefonu. Druhou důležitou novinkou je funkce Screen Timeout. Aplikace Agenda vám nyní rovněž přímo v náramku umožní nastavení nových událostí či schůzek ve vašem kalendáři. Režim spánku i funkce nerušit jsou nyní přímo v nabídce rychlého nastavení, takže je k nim snadnější přístup.

fitbit charge 3 dostává aktualizaci

Mezi další novinky patří také nové ciferníky v galerii FitBit Clock Gallery a šest nových jazyků včetně toho českého. Dále je na výběr z brazilské portugalštiny, rumunštiny, ruštiny a polštiny.

Jak jste spokojeni s náramky FitBit?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)