Kuki na Vánoce 2020 poskytne 600 filmů zdarma. První už jsou k dispozici

filmy zdarma Kuki Vánoce 2020

Internetová televizní služba Kuki nezahálí a stejně jako operátoři a další poskytovatelé multimediálního obsahu přichází s virtuálními vánočními dárky. Letos je to vlastně už pátý rok této tradice. Na její uživatele čeká přes 600 filmů zdarma v šesti tematických sbírkách. Na své si přijdou milovníci filmové klasiky i fanoušci hollywoodských blockbusterů. Snímky budou dostupné až do konce ledna 2021. První dvě kolekce mohou diváci zhlédnout již nyní. Jednotlivé sbírky se budou v prostředí služby objevovat postupně. První dvě byly zpřístupněné již o první adventní neděli 29. listopadu. Jako první filmy zdarma na Vánoce 2020 naložilo Kuki díla z české a slovenské kinematografie nebo vybrané komediální a romantické filmy.

Kuki a filmy zdarma na Vánoce 2020

Datum Kolekce
29. 11. 2020 České a slovenské filmy, Komedie a romantika
6. 12. 2020 Životopisné filmy
13. 12. 2020 Akční filmy
20. 12. 2020 Animované pohádky a České pohádky

Novinkou letošního ročníku bude kolekce více než stovky životopisných filmů včetně Železné lady nebo Vlka z Wall Street. Ta dorazí hned v další vlně na Mikuláše, tedy 6. prosince. Seznam bude postupně narůstat a poslední adventní neděli už budou dostupné všechny kolekce.

Kterou z uvedených kategorií máte nejraději?

Zdroj: netbox

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)