TOPlist

Válka policajtů s Rytmusem míří na Netflix. Ukazuje špinavé devadesátky na Slovensku

netflix krimi válka policajtů
  • Na Netflix brzy zamíří slovenské krimi Válka Policajtů
  • Pojednává o špinavém prostředí východoslovenského podsvětí
  • Na ČSFD má zatím hodnocení 67 %

Fanoušci napínavých detektivek si brzy přijdou na své. Slovenský film Válka policajtů, který teprve v únoru zamířil do kin, se chystá na Netflix. Je natočený podle knižní předlohy Arpáda Soltésze a zavede nás do nemilosrdného prostředí východoslovenského podsvětí, kde se prolíná svět zkorumpovaných policistů, lokálních mafiánských gangů a chamtivých podnikatelů.

Na Netflix míří slovenská kriminálka s Rytmusem

V tomto labyrintu zla se ocitá kapitán Miki Miko (Alexander Bárta), zkušený policista, který se nebojí jít za pravdou a spravedlností, i když to znamená překročit hranice zákona. Na své cestě se Miko setkává s řadou postav, od chladnokrevných mafiánů a zkorumpovaných policistů až po obyčejné lidi bojující o přežití v bezohledném světě. Mimo známých herců, mezi něž se řadí například Jakub Štáfek, si roli mafiána střihl i slovenský rapper Rytmus.

VÁLKA POLICAJTŮ (2024) oficiální trailer

VÁLKA POLICAJTŮ (2024) oficiální trailer

Film není zrovna krátký, stopáž 151 minut ukazuje, že snímek rozhodně není jen na nějaké to zhltnutí těsně před usnutím, hodnocení na ČSFD také nevypadá úplně zle, film má 67 %. Avšak zatím mohli hodnotit pouze diváci, kteří byli v kinech a mnohem větší vzorek získáme poté, co přibude na Netflix. Stane se tak již 8. května, necelé 3 měsíce po oficiální premiéře.

Netflix
Netflix

Dáte šanci kriminálce Válka policajtů?

Zdroj: ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)