Nasaďte si virtuální kopačky, FIFA 16 dorazila na Android!

FIFA-16-Messi

FIFA je slavnou herní značkou pod palcem Electronic Arts (EA), kterou nemusíme pravděpodobně představovat ani fotbalem či počítačovým / konzolovým / mobilním hraním nezasaženým jedincům. Jedná se totiž o veleúspěšnou fotbalovou herní sérii, se kterou se na různých herních platformách setkáváme již pěknou řádku let. Její tvůrci neopovrhují snad žádnou významnou herní platformou a tak se i s nejnovějším dílem – FIFA 16 – můžeme setkat jak na počítačích, tak na konzolích. Příznivci mobilního hraní si tentokrát sice museli počkat trochu déle, ale nyní se konečně dostalo i na ně, a EA vydalo hru FIFA 16 i pro telefony s Androidem.

Tvůrci hry slibují oproti minulému dílu celou řadu vylepšení včetně zbrusu nového enginu, který by měl zajistit nejen lepší grafické zpracování včetně povedených animací, ale také vylepšené ovládání a chytřejší spoluhráče i protivníky. Ve hře budete také moci vybudovat vlastní fotbalový tým a přibrat do něj některé z 10 000 fotbalistů hrajících za více než 500 licencovaných týmů. S vlastním týmem pak budete moci hrát jak jednotlivá rychlá utkání, tak celé šampionáty.

FIFA 16 Mobile Gameplay [iOS & Android]

FIFA 16 Mobile Gameplay [iOS & Android]

FIFA 16 Ultimate Team, jak se novinka jmenuje celým jménem, je další z her, které dle tvůrců mají přenést “konzolové hraní na displeje telefonů a tabletů”. Tomu napovídá také fakt, že by hra měla ve své plné kráse běžet teprve na v současnosti nejvýkonnějších zařízeních z řad highendových telefonů a tabletů. Skromná není FIFA 16 ani v oblasti nároků na prostor jelikož vyžaduje 1,4 GB místa v úložišti.

Hru FIFA 16 Ultimate Team můžete do svých Androidů stáhnout zdarma z Google Play.

FIFA 16 Soccer
FIFA 16 Soccer

Co na nový fotbal FIFA 16 Ultimate Team pro Android říkáte?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)