Menu

Twitter klient Fenix 2 konečně vychází v plné verzi

Fenix 2 je pokračování hodně oblíbeného Twitter klienta Fenix, který se ale dostal do problémů a vývojář ho nakonec musel stáhnout úplně z Google Play. Hodně Twitter klientů mělo minulý rok problém s tzv. token limitem. Někteří značně přepracovali své aplikace, další jako třeba právě vývojáři Fenixe, se rozhodli vytvořit nového klienta úplně od začátku. A tak se stvořil Fenix 2.

Fenix 2 nahrazuje starší verzi

Tento nový Twitter klient podporuje více účtů zároveň, má také integrován temný vzhled, pokročilé možnosti úpravy vzhledu a také možnost zobrazovat média přímo v aplikaci. Jedná se o zdařilý upgrade oproti původní verzi.

Jedná se o tradiční placenou aplikaci, zaplatíte za ni 64,99 Kč. K dispozici není žádná verze zdarma, různé trialy apod. Nejedná se o tak velkou částku vzhledem k tomu, co aplikace umí. Další hodně povedený Twitter klient – Flamingo, stojí například 59,99 Kč. Původní první Fenix se už nezobrazuje na Google Play, ale pokud jste ho zakoupili, tak jej stále můžete instalovat z vlastních aplikací, problémy s token limitem byly vyřešeny, nicméně další aktualizace na starší verzi již nepřijdou.

Fenix 2 for Twitter
Fenix 2 for Twitter
Developer: mvilla
Price: CZK 74.99

Používáte na Twitter klient třetí strany?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

drachir3546

14.9.2017 1:05

Špička je TweetCaster
Také placený, ale nenašel jsem nic lepšího.

Rybar47

rybar4740 0

14.9.2017 10:36

a ma to SEZNAMY snadno pristupne nebo musim jak u normalniho klienta nekde vytahovat menu, tam potom klikat na Seznamy, a az pak vybrat konkretni Seznam. A prime zastupce seznamu dat na plochu to asi neumi, co? Pardon ze se blbe ptam, ale kdyz je jenom placena, nebudu si to kupovat abych zjistil co to (ne)umi.

RSS (komentáře k článku)