Twitter klient Fenix 2 konečně vychází v plné verzi

fenix 2 twitter klient

Fenix 2 je pokračování hodně oblíbeného Twitter klienta Fenix, který se ale dostal do problémů a vývojář ho nakonec musel stáhnout úplně z Google Play. Hodně Twitter klientů mělo minulý rok problém s tzv. token limitem. Někteří značně přepracovali své aplikace, další jako třeba právě vývojáři Fenixe, se rozhodli vytvořit nového klienta úplně od začátku. A tak se stvořil Fenix 2.

Fenix 2 nahrazuje starší verzi

Tento nový Twitter klient podporuje více účtů zároveň, má také integrován temný vzhled, pokročilé možnosti úpravy vzhledu a také možnost zobrazovat média přímo v aplikaci. Jedná se o zdařilý upgrade oproti původní verzi.

Jedná se o tradiční placenou aplikaci, zaplatíte za ni 64,99 Kč. K dispozici není žádná verze zdarma, různé trialy apod. Nejedná se o tak velkou částku vzhledem k tomu, co aplikace umí. Další hodně povedený Twitter klient – Flamingo, stojí například 59,99 Kč. Původní první Fenix se už nezobrazuje na Google Play, ale pokud jste ho zakoupili, tak jej stále můžete instalovat z vlastních aplikací, problémy s token limitem byly vyřešeny, nicméně další aktualizace na starší verzi již nepřijdou.

Fenix 2 for Twitter
Fenix 2 for Twitter

Používáte na Twitter klient třetí strany?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)