Vybraní uživatelé již můžou testovat tmavý režim pro Facebook Messenger

tmavy vzhled facebook messenger

Facebook v listopadu spustil pro větší počet uživatelů redesign pro Messenger. Jenže z nějakého důvodu se společnost pár hodin po nasazení tento nový design rozhodla stáhnout zpět. Nyní se začíná vybraným uživatelům nabízet možnost zapnutí tmavého režimu.

Dlouho očekávaný tmavý režim pro Facebook Messenger je za rohem

Přesnější informace o tom, které státy a kolik uživatelů bylo zapojeno do testování tmavého režimu, nejsou v tuto chvíli známé. Pozvání do testování této funkce poznáte tak, že se vám v nastavení aplikace objeví nová možnost pro zapnutí tmavého režimu. Zároveň se ukáže upozornění, že se stále jedná o testovací funkci a některé části aplikace nejsou předělané do černé barvy.

facebook messenger tmavy rezim

Několik scrennshotů toho, jak tmavý režim vypadá, odeslala Jane Manchun Wongová na svůj Twitter účet. Jak už ale jde ze screenshotů vidět, funkce už vypadá téměř připravena, tak snad se ji i brzy dočkáme v plné verzi pro všechny a snad i nového designu.

Budete využívat tmavý režim u Facebook Messengeru?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)