Facebook přidává funkci Save on Facebook, aby vám nic neuteklo

lajk

Pobytem na Facebooku si často krátíme čas v dopravních prostředcích nebo třeba při čekání na schůzku. Pokud máte TimeLine nabitý zajímavými informacemi, určitě se vám již stalo, že zrovna ve chvíli, kdy jste objevili něco důležitého, museli jste Facebook opustit. Když jste pak sociální síť otevřeli o pár hodin později, zajímavý článek, odkaz na film nebo video už bylo “ztraceno v NewsFeedu”. Přesně z těchto důvodů Facebook během příštích pár dní přinese novou funkci “uložit na později”. Oficiální název zní save on Facebook.

save on facebook

Nejedná se o nic nového. Podobnou vlastnost mají takřka všechny RSS čtečky jako je Feedly apod. Dokonce existují i aplikace, které se na “ukládání na později” přímo specializují. Zmínit můžeme Pocket. Ať tak či onak, novinku na Facebooku uvítáme. Zvláště když se obsah uložený na později bude synchronizovat mezi platformami. Zajímavý post si tak uložíte v rychlosti na telefonu a v klidu si ho přečtete doma na notebooku. Abyste na uložené informace nezapomněli, Facebook na ně čas od času upozorní. Pravděpodobně formou push notifikace, ale na konkrétní podobu si musíme počkat.

save on facebook 1

Ukládat půjde naprosto všechno, co se na TimeLine objeví. Od statusů a fotoalb po tipy na restaurace, které někdo z vašich přátel navštívil. Save on Facebook dorazí jak na Android tak na iOS.

Aktualizováno: Před chvílí jsem nainstaloval aktualizaci, ve které je již zmíněná funkce přítomna.

Facebook
Facebook

Zdroj: Facebook

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)