“To se mi nelíbí” pro zprávy? Realita u Facebook Messengeru

Dislike u Facebook Messengeru

O tlačítku „To se mi nelíbí“ se za posledních několik let namluvilo a napsalo mnohé. Nyní je konečně realitou, ale najdeme ho někde trochu jinde, než byste jej očekávali. A to ve Facebook Messengeru.

Do Facebook Messengeru se dostaly reakce na zprávy

Několika uživatelům Facebook Messengeru se zapnula nová testovací funkce, která přináší možnost rychle reagovat na každou zprávou pomocí emodži nebo palce nahoru, potažmo dolů. Novinka funguje jak v soukromém, tak i skupinovém chatu. Zobrazí se ihned pod zprávou, na kterou se reaguje. Po kliknutí na ikonku se navíc zobrazí nové okno, ve kterém bude přehled všech reakcí na zprávy.

to se mi nelíbí u facebook messengeru

„Neustále testujeme nové způsoby, jak udělat Facebook Messenger zábavnější, jedná se o malý test, kdy umožníme lidem, aby rychle sdíleli své pocity a názory na zprávy.“

Napsal Facebook serveru TechCrunch a zároveň potvrdil testování této nové funkce. To znamená, že pokud se lidem nová funkce bude líbit, mohla by přijít zanedlouho pro všechny uživatele. Zajímavý je přístup společnosti k tlačítku „To se mi nelíbí“. Na sociální sítí Facebook se jedná o jednu z nejvíce žádaných funkcí, nicméně společnost se brání tím, že nechtějí šířit negativitu. U zpráv to ale evidentně nevadí. Jeden z důvodů může být i ten, že zprávy nejsou veřejné, na rozdíl od příspěvků.

Jedná se o dobrý krok? Uvítali byste tlačítko „To se mi nelíbí“ i na Facebooku?

Zdroj: techcrunch.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)