Facebook výrazně vylepšuje skupinové chaty v Messengeru. Přidává se možnost citace

facebook messenger skupinove chaty nova funkce

Messenger se po velké aktualizaci s tmavým režimem, dočkal další novinky. I když nyní již menší. Na druhou stranu potěší všechny, kteří využívají skupinové chaty. S novou funkcí budou tyto chaty přehlednější, protože si můžete vybrat odpovídat rovnou na příspěvek a následně se všem ukáže, na co jste přesně reagovali.

Skupinové chaty v Messengeru jsou přehlednější

Nová funkce se zapíná na straně serveru, takže ji nemůžete aktivovat ručně například tím, že aktualizujete aplikaci Messenger. Nicméně rozšíření už by nemělo trvat dlouho. V redakci již tuto funkcí má k dispozici většina. Je tedy dost možné, že Česko je jedna ze zemí, kde se novinka testuje s předstihem, protože v zahraničí častokrát informují o tom, že ještě novinku nemají k dispozici.

Novou funkci můžete aktivovat rovnou dvěma různými způsoby. Nejprve si vyberte z chatu příspěvek, který chcete citovat a následně potáhněte prstem směrem doleva, citace se automaticky aktivuje a můžete už normálně psát do textového pole. Druhou možností je podržet prst na příspěvku a klepnout na tlačítko úplně vpravo vedle emoji ikon.

Jak se vám líbí nová funkce v Messengeru? Chybělo vám něco podobného?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)