TOPlist

Tmavý režim pro Facebook Messenger funguje perfektně. Poradíme, jak ho aktivovat

tmavy rezim facebook messenger

Facebook Messenger je jedna z nejoblíbenějších chatovacích aplikací na světě, kdy se počítá počet uživatelů již v miliardách. A i přesto, že má Facebook v podstatě neomezený rozpočet a prostředky, tak stále nenabízel ve své aplikací takovou základní věc jako je tmavý režim. V minulém roce byla sice oznámena společně s redesignem, nicméně až do těchto dní měla většina uživatelů smůlu. Nyní si pomocí easter eggu může každý aktivovat tmavý režim. Poradíme vám, jak na to.

Tmavý režim se ve Facebook Messengeru dá aktivovat pomocí Emoji ikony

Někteří si ještě možná pamatují, jak se před lety u Facebook Messengeru dali aktivovat jednoduché hry – kamarádovi jste poslali Emoji ikonu a hra se spustila. Například jste mohli využít ikonu basketbalového míče.

mesic facebook messenger

A nyní se velice podobně může aktivovat i tmavý režim pro Messenger. Stačí někomu poslat emoji ikonu měsíce, který je v první čtvrtce fáze a připomíná obrácené písmenko C. Můžete ji vidět na obrázku výše. Ve zkratce je to tedy následovně:

  • Pošlete libovolnému kontaktu emoji ikonu měsíce
  • V nastavení Messengeru se vám objeví položka Tmavý režim
  • Aktivujete ji pomocí přepínače

Lidé hlásí, že se funkce nemusí aktivovat ihned. Nicméně v redakci jsme to již vyzkoušeli u několika účtů a u všech funguje. Že se vám nová funkce otevřela poznáte tak, že vám obrazovku chatu zaplní měsíce a oznámí se, že černý režim je k dispozici v testovací verzi. Následně stačí jít do nastavení Messengeru a tmavý vzhled aktivovat. Facebook upozorňuje, že všechny obrazovky ještě nemusí být správně odladěny do černé a občas se můžou vyskytnout i chyby.

Rychlý video návod jak nastavit tmavý režim pro Facebook Messenger

Jak nastavit tmavý režim pro Facebook Messenger? (návod) – dark mode

Jak nastavit tmavý režim pro Facebook Messenger? (návod) - dark mode

Jak se vám tmavý režim u Facebook Messengeru líbí?

Za tip děkujeme Kubovi T.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)