Evropská cena Xperia 1 III vás dostane. Sony překonává Apple

xperia cena

Telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III Sony představilo již před dvěma měsíci, ovšem až nyní vstupují na trh. Několik dní víme o cenách v Rusku, USA a Číně a nyní unikla také cena z Německého e-shopu. Vypadá to, že Sony je dále sebevědomé, jelikož bude telefon opět atakovat ty vůbec nejdražší telefony na trhu.

Evropská cena Xperia 1 III a Xperia 5 III

Vlajková Xperia 1 III bude stát 1 299 EUR, což je asi 33 200 korun, přičemž menší Xperia 5 III vyjde na 999 EUR, tedy asi 25 500 korun. Telefony si můžete předobjednat již nyní, ovšem k prvním uživatelům se dostanou až 6. srpna. Sony nabízí různé “výhodné” balíčky, kde k telefonům dostanete různé příslušenství jako třeba sluchátka.

Na papíře však vypadají telefony velmi dobře. Můžeme počítat v podstatě s tím nejlepším, co dnešní mobilní trh nabízí a samozřejmě se lze těšit také na skvělou soustavu fotoaparátů s optikou Zeiss.

Co říkáte na ceny?

Zdroj: GSMArena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)