Evropská cena sluchátek Huawei FreeBuds 4 odhalena. Co na ni říkáte?

Evropská cena sluchátek Huawei FreeBuds 4

Před přibližně dvěma týdny Huawei odhalil svá nová TWS sluchátka. To, že se podívají i na starý kontinent bylo jasné, ovšem otázkou bylo za kolik. Evropská cena sluchátek Huawei FreeBuds 4 byla nyní konečně potvrzena.

Evropská cena sluchátek Huawei FreeBuds 4

Sluchátka potěší režimem ANC, který je schopen snížit hluk až o 25 dB. Nechybí však ani režim nízké latence, který je vhodný třeba ke hraní her. Co se výdrže týče, sluchátka vydrží při běžném poslechu asi 4 hodiny, spolu s pouzdrem pak až 22 hodin. Pokud byste někam spěchali, když je necháte 15 minut na nabíječce, vydrží přes 2 hodiny. Potěší dotykové ovládání a podpora gest či nejnovější Bluetooth 5.2.

Evropská cena sluchátek Huawei FreeBuds 4

A teď konečně k té ceně. Prodej sluchátek začne ve Velké Británii 21. června a to za cenu 129,99 liber, což je asi 3 850 korun. Verze s podporou bezdrátového nabíjení pak vyjde asi o 600 korun dráž. Za Huawei FreeBuds 4 zaplatíme tedy asi o 500 korun více než v Číně, což je přijatelné.

Co říkáte na cenu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)