Uniká evropská cena za Galaxy A23 5G. Co ji říkáte?

samsung galaxy a23

Samsung představil model Galaxy A23 již v březnu minulého roku. Bohužel jde ale v porovnání s konkurencí o poměrně nezajímavý telefon. Nyní však jihokorejský gigant chystá jeho 5G variantu, o které jsme vás v minulosti informovali hned několikrát a před pár hodinami se na internetu objevila předpokládaná evropská cena.

Samsung Galaxy A23 5G má nabídnout čipset Qualcomm Snapdragon 695G, 5000mAh baterii s podporou 25W nabíjení nebo 90/120Hz AMOLED displej. Základní varianta bude mít 4 GB RAM a 64GB úložiště a právě za ni bychom měli dle posledních informací zaplatit v Evropě 300 EUR, což je asi 7 300 Kč.

Za podobnou cenu se dá mimochodem v Česku sehnat třeba Galaxy A52s, který stále nabízí lepší čipset Snapdragon 778G nebo 120Hz AMOLED panel. Samsung tak bude konkurovat svým starším modelům, které budou bohužel v konečném výsledku výhodnější. Nic ale zatím ještě není oficiální, takže berte tyto informace s rezervou.

Co říkáte na cenu nového Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)