Evolveo FitBand B3 představen: Barevný IPS displej, měření tlaku a dobrá cena

EVOLVEO_FitBand b3 predstaveni

V posledních dnech se představilo několik zajímavých chytrých náramků. Po Xiaomi Hey+ je to nyní Evolveo FitBand B3. Tato novinka má barevný IPS displej, dokáže měřit i krevní tlak, tepovou frekvenci a splňuje normy IP67. Cena náramku přitom není velká.

Evolveo Fitband B3 – chytrý náramek s barevným displejem a zajímavými funkcemi

Právě dnes se představil nový chytrý náramek Evolveo Fitband B3, který má dotykový barevný IPS displej. Bohužel velikost a rozlišení displeje nejsou v tuto chvíli známé. Náramek podporuje notifikace z mobilního telefonu, jako jsou příchozí hovory, zprávy nebo naplánované události. Náramek se dá využít i například k ovládání fotoaparátu v telefonu. Aplikace funguje s Androidem 4.4 a vyšším. Jak náramek, tak i aplikace jsou kompletně v češtině.

Mezi funkcemi najdeme zmiňované měření krevního tlaku, měření tepové frekvence, kvality spánku, krokoměr nebo měření spálených kalorií. Zkrátka vše, co byste od chytrého náramku čekali. Dále náramek splňuje certifikaci IP67. Zajímavě je řešené nabíjení, není potřeba kabel. USB konektor je totiž integrován přímo do náramku, stačí jen oddělat pásek a připojit náramek k USB portu. Kapacita baterie je 90 mAh a podle výrobce vydrží na jedno nabití až 10 dní. K dispozici jsou dvě barevné varianty náramku, černá a tyrkysová. Potěší, že obě barevné varianty jsou přímo v každém balení.

Dostupnost a cena Evolveo FitBand B3

Chytrý fitness náramek Evolveo FitBand B3 už je v tuto chvíli dostupný ve vybraných obchodech a eshopech, a to za doporučenou koncovou cenu 1 290 Kč včetně DPH.

Jak se vám líbí náramek Evolveo FitBand B3?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)