Dreame: Nová značka vysavačů bude v ČR a SR “konkurovat” Xiaomi

ČR SR značka Dreame vysavače

Na českém a slovenském trhu s elektronikou se oficiálně začíná o pozornost prát nová značka. Je jí čínské Dreame, které se specializuje hlavně na vysavače a oficiálně patří do ekosystému značek spadajících pod giganta Xiaomi. V obchodech ale budou nově i v Česku a na Slovensku oficiálně působit jako konkurenti.

“Dreame Technology, založená v roce 2015, je inovativní společností s vizí zlepšit kvalitu života uživatelů po celém světě. Společnost se zaměřuje na vysoce kvalitní čistící přístroje využívající nejnovější technologie. Do portfolia značky patří tyčové vysavače, robotické vysavače a mopy, ale i vysoušeče vlasů,” představuje se firma v tiskové zprávě.

Introducing the Dreame Bot L10 Pro: Cleans as if it sees.

Introducing the Dreame Bot L10 Pro: Cleans as if it sees.

Společnost má více než 150 patentů v oblasti čisticích technologií a je považována za průkopníka v oblasti bezdrátových vysavačů. Její výrobky jsou uznávány a oceněny na mezinárodní úrovni za svůj design. Je držitelem několika ocenění jako je Red Dot Design Award nebo Golden Pin Design Award. Na konci roku 2017 se Dreame stala součástí ekosystému značky Xiaomi.

Dreame_T30

“V Dreame jsme nadšení z toho, že můžeme konečně přinést své přední technologie a inovativní produkty na český a slovenský trh ve spolupráci s e-shopem Alza,” řekla XingJiang, regionální marketingová managerka značky. “Věříme, že naše výrobky budou přínosem pro každou domácnost, zlepší každodenní úklid a přispějí k vytvoření lepšího a čistšího životního prostředí pro naše zákazníky,” dodala.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou značku vysavačů aktuálně upřednostňujete?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)