Doogee S86 míří na české e-shopy. Zaujme hlavně obrovskou baterií

doogee s86 pro

Telefon Doogee S86 vyšel sice již v červnu, ovšem v posledních dnech se začal objevovat také na předních českých e-shopech, takže pokud vám není po chuti nakupování na Aliexpressu, můžete si jej nyní koupit také u nás.

Doogee S86 míří na české e-shopy

Telefon se může pochlubit infračerveným teploměrem nebo velkou baterií o kapacitě 8 500 mAh. Samozřejmostí je u telefonů Doogee také odolnost a ani model S86 není výjimkou. Dostal totiž certifikace IP68 a IP69, samotné tělo je pak tvořeno z odolných materiálů. Pod kapotou pak tiká čipset MediaTek Helio P60 spolu s 6 GB RAM a 128GB pamětí. Tyto specifikace určitě nejsou ty nejlepší ve své třídě, ovšem toho se výrobce ani nesnažil docílit. Mobil je vhodný zejména pro uživatele, kteří chtějí odolný mobil s dobrou výdrží.

Doogee S86 Review 8500 mAh RUGGED BEAST

Doogee S86 Review 8500 mAh RUGGED BEAST

Dokazuje to také 6,1″ LCD panel s HD+ rozlišením. Pokud byste si telefon chtěli koupit u nás, vyjde vás asi na 5 700 Kč. Ve hře je ale také Pro varianta, která dostala větší kapacitu RAM a má také další výhody. Ta je o pár stovek dražší.

Koupili byste si mobil od Doogee?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)