Doogee DG700 Titans 2: odolný číňan budící dojem luxusu

Doogee DG700 titul

Doogee se rozhodlo vstoupit na poměrně málo zaplněný trh s luxusními telefony. No… vlastně si spíš tak trochu vytvořilo trh vlastní a to kombinací několika zcela rozdílných trhů. Pokud vás tedy někdy zajímalo, co vznikne, smícháte-li dohromady levný čínský telefon, mobil se zvýšenou odolností a luxusní smartphone na způsob Vertu, máme pro vás odpověď – Doogee DG700 Titans 2! Telefon kombinující kov, imitaci kůže a nízkou cenovku…

Tento smartphone nabízí extravagantní vzhled jehož dosahuje kombinací pro telefon nezvyklých tvarů, kovové konstrukce a imitace krokodýlí kůže na zádech. Přesné materiály, ze kterých je telefon vyroben Doogee neuvádí, má se však jednat o materiály splňující armádní normy. Vedle vzhledu však může zaujmout ještě jednou věcí a to zvýšenou odolností splňující specifikace IP67. Telefon by měl zvládnout ponoření do hloubky jednoho metru a to až na 30 minut. Dále nabídne odolnost vůči vniknutí prachu, vibracím, nárazům a poškrábání. Krom toho by měl být schopen pracovat při teplotách od -45°C do 85°C. Teorie tedy zní více než lákavě.

doogee dg700

Krom luxusního designu a zvýšené odolnosti se však stále jedná o, pro značku poměrně typický, smartphone nižší třídy. Nabídne 4,5 palcový IPS displej o qHD (960 x 540 px) rozlišení. Jako procesor byl použit blíže nespecifikovaný čtyřjádrový čip taktovaný na 1,3GHz. Jako vysoce pravděpodobná varianta se jeví čip z dílny společnosti MediaTek, například MT6582. Přítomno je, dnes již nutné minimum, v podobě 1GB operační paměti RAM. Interní paměť dosahuje kapacity 8 GB a je rozšířitelná o paměťové karty microSD do velikosti až 64 GB. Hlavní fotoaparát má rozlišení 8 MPx, přední kamerka pak disponuje 5 megapixely. Potěšující je kapacita baterie 4000 mAh s technologií rychlého nabíjení.

doogee dg700 2

Cena Doogee DG700 Titans 2 v předprodeji zůstává patřičně “čínská” a činí 129$. Eshop, kde je telefon exkluzivně v předprodeji k němu dokonce zdarma dodává i 16 GB kartu a vánoční ponožku :)

Co na Doogee DG700 Titans 2 říkáte? Dokážete si jej představit ve své kapse?

 

Zdroj: GizChina.com, Doogeemobile.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)