Do Evropy zamíří odlehčený Xiaomi 12 Lite 5G. Co říkáte na specifikace?

xiaomi 12 lite

Xiaomi nám nedávno představilo telefony z řady Xiaomi 12 konečně také v Evropě. Celkem se nám ukázaly tři telefony, konkrétně Xiaomi 12X, Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro, přičemž se začíná hovořit o tom, že se nám brzy ukáže také odlehčený model Xiaomi 12 Lite. Ten by měl mimochodem zamířit také do Evropy, což byste asi očekávali.

Xiaomi 12 Lite 5G bude podobný Xiaomi CIVI

Xiaomi 12 Lite 5G se prý už interně testuje jak v Asii, tak i právě v Evropě. Mimo to byl telefon spatřen také v databázi IMEI pod označením 2203129G. Podle prvních informací se má jednat o jakýsi hybrid mezi Xiaomi 12 a Xiaomi CIVI, které se k nám nikdy nepodívalo. Očekávat můžeme 6,55palcový zakřivený AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí, samozřejmostí pak bude čtečka otisků prstů zabudovaná přímo v něm.

xiaomi 12 lite

Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 778G+ a na zadní straně nalezneme tři snímače v čele s hlavním 64Mpx Samsung ISOCELL GW3 senzorem. Můžeme také počítat s Androidem 12 a nadstavbou MIUI 13.

Koupili byste si tento odlehčený model od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)