TOPlist

Malý DJI Mini SE míří na globální trh. Co říkáte na cenu?

dji mini se

Společnost DJI představila začátkem července nový dron DJI Mini SE, který oproti ostatním dronům od této firmy o poznání menší a samozřejmě také lehčí. Je tak vhodný i pro uživatele, kteří se s dronem teprve učí. Až do dnešního dne bylo možné jej objednat pouze v Číně, což se nyní mění jelikož dron míří na globální trh.

DJI Mini SE míří na globální trh

DJI Mini SE váží 249 gramů, což je jen o trochu více než běžný mobilní telefon. Celkové rozměry pak činí 140 x 82 x 57 mm. Nachází se v něm samozřejmě také baterie, která vydrží až 30 minut letu a natáčení ve vysokém rozlišení. Vestavěný snímač má rozlišení až 2,7K a umí fotit 12MPx fotografie. Dron je dále odolný proti větru a to až do rychlosti 37,8 km/h.

DJI Mini SE – Exclusive First Look, Comparison & Wind Test | DansTube.TV

DJI Mini SE - Exclusive First Look, Comparison & Wind Test | DansTube.TV

DJI představilo také hned několik režimů, přičemž nechybí fade, skyrocket, surround mode a spiral mode. Kromě toho lze drona přepnout do manuálního režimu, kdy budete přesně ovládat kde se má dron pohybovat a na základě toho si vytvoříte ideální kompozici. Samozřejmostí jsou pak další funkce které známe z jiných DJI dronů jako například automatický vzlet. Dron je k dispozici na Aliexpressu a to za cenu 379 dolarů, což je asi 8 300 korun.

Jaký dron používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)