TOPlist

DJI Mini 3 je nový kompaktní dron s velmi lákavou cenou

dji mini 3

Společnost DJI představila již v květnu dron Mini 3 Pro a nyní se dostalo také na standardní verzi. Ta sice nabízí méně funkcí, za to je však mnohem levnější a stále poskytuje dostatečně kvalitní obraz i výdrž baterie.

Majitelé DJI Mini 3 se budou muset smířit s absencí funkce ActiveTrack, což je jedna z nejlepších funkcí, kterou se mohou drony od této firmy pochlubit. Umí totiž sledovat vámi vybraný objekt, ať už jde o vůz, osobu, nebo třeba zvíře. Pokud ale tuto funkci neplánujete využít a s drony nemáte zkušenosti, může být právě tento model trefou do černého. Na jedno nabití vydrží ve vzduchu mezi 38 a 51 minutami a firma zmiňuje, že dokáže odolat i silnému větru. Stejně jako ostatní Mini drony je i tento s vahou 249 gramů poměrně kompaktní.

Meet DJI Mini 3

Meet DJI Mini 3

DJI Mini 3 dokáže díky 48Mpx hlavnímu snímači zaznamenávat záznam ve 4K při 30 snímcích za sekundu (Pro verze umí až 60) a podporuje HDR. Pokud byste chtěli 60 snímků, budete muset snížit rozlišení na 2.7K. K dispozici bude za cenu 439 eur, což je v přepočtu 10 600 korun. Tato cena ale nezahrnuje dálkový ovladač, za který si připlatíte další tři, respektive sedm tisíc v závislosti na tom, jaký ze dvou nabízených si vyberete.

Máte zkušenosti s drony od DJI?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)