TOPlist

DJI Air 3 má teleobjektiv, skvělou výdrž a umí natáčet 4K video při 100 FPS. Prodává se už i v Česku

dji air 3 dron
  • Společnost DJI právě představila nástupce dronu Air 2S
  • Ten přináší teleobjektiv, slušnou výdrž baterie a kvalitní 4K video
  • České ceny začínají na 27 990 Kč

Společnost DJI představila v dubnu dron Mavic 3 Pro a nyní se pochlubila s dalším modelem – DJI Air 3. Ten se pyšní mimo širokoúhlé kamery také teleobjektivem, nabídne ale také solidní video a slušnou výdrž na jedno nabití.

Dvojice nových 48 Mpx kamer a 10bitové 4K video

DJI Air 3 se chlubí duálním kamerovým systémem, který tvoří širokoúhlý snímač a teleobjektiv. Oba mají rozlišení 48 Mpx a velikost 1/1,3 palce. Ačkoliv jsou tedy snímače o něco menší (Air 2S měl 1palcový CMOS senzor s rozlišením 20 Mpx), novinka vynikne díky světelnosti f/1,7, který zajistí dostatečnou kvalitu i za zhoršeného světla.

Novinka by měla nabídnout také skvěle vypadající video a to díky možnosti nahrávat 10bitový záznam v HLG a novém profilu D-Log M, který nahradil původní D-Log a měl by lépe pracovat s HDR. Maximální rozlišení se zastavilo na 4K v až 100 snímcích za sekundu bez ořezu.

Vyhýbání se překážkám a DJI OcuSync 4.0

Jedním z klíčových faktorů pro bezpečný let a zachycení kvalitních záběrů je schopnost vyhýbat se překážkám. DJI Air 3 je vybaven všesměrovým vyhýbáním, které funguje dozadu, dopředu, do stran, nahoru a dolů, což minimalizuje riziko kolize s předměty. Díky nejnovější technologii DJI OcuSync 4.0 máte navíc zajištěn stabilní a spolehlivý přenos signálu až na vzdálenost 20 km.

Introducing DJI Air 3

Introducing DJI Air 3

DJI Air 3 nabídne skvělou výdrž baterie

DJI Air 3 je vybaven baterií s kapacitou 4 241 mAh, což představuje výrazný skok oproti jeho předchůdci, modelem Air 2S. Ten měl 3500mAh baterii a ve vzduchu vydržel maximálně 31 minut. Díky většímu akumulátoru vydrží DJI Air 3 až 46 minut.

dji air 3 ovladac

DJI Air 3 – Cena a dostupnost

Základní verze DJI Air 3 s ovladačem DJI RC-N2 je dostupná v Česku za 27 990 Kč. Pokud však preferujete rozšířený balíček Fly More Combo, který obsahuje stejný ovladač a dvě dodatečné baterie, musíte z peněženky vytasit 33 990 Kč, nejvyšší balíček Fly More Combo s ovladačem DJI RC 2 a 5,5palcovým 1080p displejem vychází na 38 990 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s drony od DJI?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)