Disney Sorcerer’s Arena je nová Android hra zdarma, ve které jsou stovky známých postav

Disney Sorcerer's Arena

Společnost Glu Mobile vydala novou Android hru s názvem Disney Sorcerer’s Arena. Jedná se o kombinaci tahové strategie / RPG hry a obsahuje obrovské množství známých i méně známých postav z pohádek Disneyho a Pixaru. Stahovat ji může každý zdarma.

Disney Sorcerer’s Arena nabídne boj známých postaviček

Cílem hry je sestavit si co nejlepší tým a následně jít do PvP bitev v reálném čase. Do týmu si můžete vložit například postavy jako Ariel, Sully, kapitán Hook, Anger, Aladin atd. Celkově jsou k dispozici stovky postav, což je úctyhodná sbírka, ze které si vybere v podstatě kdokoliv. Postavy se dělí do několika tříd, jako je válečník, léčitel atd.

Disney Sorcerer’s Arena now available FREE on Android!

Disney Sorcerer's Arena now available FREE on Android!

Po stránce hratelnosti se nedá říct, že by šlo o něco přímo skvělého. Nahrazuje se to však pěknou grafickou stránku a velkým výběrem postav. Průměrné hodnocení na Google Play je v současné době 4,2 ze čtyř tisíc hodnocení. Ke stažení je zdarma, nicméně obsahuje dodatečně nákupy za reálné peníze až do výše 2 490 Kč.

Disney Sorcerer's Arena
Disney Sorcerer's Arena

Jaká Disney postava je vaše nejoblíbenější?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)