Menu

Disney se loučí s Netflixem: Zmizí známé filmy a seriály

Disney se chystá odstranit své filmy z Netflixu a v následujících letech zavede vlastní streamovací službu. Pro Netflix, který nedávno překonal hranici 104 miliónů uživatelů, to není příliš pozitivní zpráva.

Disney plánuje ukončení spolupráce v roce 2019

Streamovací služby jsou v těchto letech na vzestupu a Disney si patrně dokázal spočítat, že se mu zavedení vlastní služby vyplatí. K definitivnímu ukončení spolupráce by mělo dojít v roce 2019, nicméně nové filmy a seriály od giganta zábavního průmyslu, by se už na Netlixu objevovat neměly.

disney konci spolupraci s netflixem

 

Disney kromě své vlastní tvorby, drží práva i na díla společností Pixar, Lucasfilm či Marvel. Diváci se proto na Netflixu mohou rozloučit s díly Star Wars, Toy Story, nicméně spolupráce na marwelovkách bude nadále pokračovat. Pár let již Netflix vlastnil exkluzivitu pro filmy, což znamenalo, že je mohl uvést ve stejnou dobu jako televizní stanice. Tato éra bohužel skončí a pro Netflix to může znamenat odliv části diváků.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free+

Budou vám chybět na Netflixu Disneyho filmy a seriály?

Zdroj: polygon.com

 

Komentáře

marinovanec

9.8.2017 16:15

Dneska si pomalu každá produkční společnost zakládá vlastní Netflix… Jsem zvědavý, jak si všichni budou platit dvacet předplatných najednou.

Michal Švarc

9.8.2017 16:49

jj, dopadne to tak, ze nikdo nebude platit nic a budou si to stahovat z ulozto atd.

inkvizition

9.8.2017 16:53

Taky si myslím, že tohle sólování povede jen k tomu, že nikdo nevydělá nic a celý koncept tím jen zničí. Ale pokud jsou ty licenční poplatky podobně směšné, jako na spotify, tak se jim ani nedivím. Hold nikoho nebaví sledovat, jak si jiný mastí kapsu jeho tvorbou, to se nedá nic dělat…

Martin “KiraraVendl

9.8.2017 17:05

To co píšete o Daredevilovi a spol nedává smysl. Netflix se nenechá odříznout od seriálů, které sám produkuje. I v článku, který uvádíte jako zdroj píšou, že spolupráce na Marvel TV seriálech bude pokračovat.

Rato

Radek Toman 0

9.8.2017 17:22

Martin “KiraraVendl napsal: 9.8.2017 17:05

To co píšete o Daredevilovi a spol nedává smysl. Netflix se nenechá odříznout od seriálů, které sám produkuje. I v článku, který uvádíte jako zdroj píšou, že spolupráce na Marvel…

Díky za upozornění Martine, opraveno. Přehlídl jsem.

SeppWinkler

SeppWinkler 11

10.8.2017 12:08

Je to len podvod na používateľov a snahy ich viac podojiť. Platiť len za jednu službu je predsa málo, treba platiť viac, viac, VIAC!!! Až im nakoniec nebude platiť nikto nič a oni sa budú súdiť a platiť právnikov…

RSS (komentáře k článku)