TOPlist

Očekávané Diablo Immortal je k dostání zdarma na Google Play. Zkusíte ho?

diablo immortal

Studio Blizzard stojící hned za několika skvělými tituly jako je série Warcraft, MMORPG World of Warcraft či Starcraft konečně vydává jednu ze svých vůbec nejočekávanějších her, Diablo Immortal. To bude k dispozici jak na zařízeních s operačními systémy Android a iOS, tak i na počítačích.

Diablo Immortal vychází na Android

Verzi pro Android si můžete stáhnout dříve, než bylo původně v plánu. Oficiálně totiž hra vychází až zítra a v tento den se jí dočkají také PC hráči. Zpočátku bylo na Diablo Immortal nahlíženo veřejností poměrně kriticky. Vypadalo to zkrátka jako další zneužití slavného jména s lootboxy.

Diablo Immortal – Everything to Know

Diablo Immortal - Everything to Know

Podle gameplay záběrů či prvních ohlasů to ale není naštěstí tak hrozné, jak by se mohlo zdát. Naopak. Jsou poměrně pozitivní a hra vypadá dobře. Právě s lootboxy mají problém s Holandsku a Belgii, kde je hra zakázána a to není venku ani jeden celý den. Sami jsme zvědaví, jak nakonec Diablo Immortal dopadne a jak se bude vyvíjet. Zatím to vypadá, že jsme se dočkali dalšího velmi zajímavého MMORPG.

Co říkáte na Diablo Immortal?

Zdroj: polygon.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)