První podrobnější detaily k Samsung Galaxy S10: Tři varianty, čtečka a selfie kamera v displeji

samsung galaxy s10 spekulace

Plány společnosti Samsung na jaro 2019 unikly na internet. Postaral se o ně anonymní zdroj přímo od Samsungu, který odpovídal otázkám redaktorům zpravodajství Bloomberg. Ti následně tyto zajímavé informace zveřejnili. Odhalilo se například to, že přijdou tři verze Samsung Galaxy S10, jeden z nich už má fungovat i s 5G sítěmi a do prodeje by měl jít konečně už i skládací telefon Samsungu.

Samsung Galaxy S10 započne novou etapu i s novým designem

Řada telefonů Samsung Galaxy S10 se bude skládat celkem ze tří modelů. Klasická verze Galaxy S10 bude mít displej o velikosti 5,8″, Super AMOLED panel s dvojitým zakřivením. V displeji se bude nacházet čtečka otisků prstů, ale údajně také selfie kamera. Telefon tak díky tomu nemá mít výřez ani velké rámečky. Na zadní straně se budou nacházet tři fotoaparáty. A to běžný, ultra-širokoúhlý a teleobjektiv. Druhým modelem řady bude Plus verze, která bude zcela identická, akorát má větší kapacitu baterie a větší displej.

srovnani fotoaparatu samsung galaxy note 9 vs note 8 vs galaxy s9 plus

Novinkou ale bude levnější Galaxy S10. Momentálně není jisté, jestli se bude jednat o hodně levnější zařízení, jako jsme před lety mohli vídat u Lite verzí Galaxy S telefonů, nebo půjde jen o mírně horší parametry, jako to můžeme vidět u iPhone XR. Podle zdroje však už tento levnější Galaxy S10 nebude mít zaoblený displej, nicméně Super AMOLED panel zůstává. Další změna je u čtečky otisků prstů, která má být na boku v rámu telefonu. Poslední informaci, kterou zdroj ze Samsungu dodal je to, že údajně se vedou velké debaty nad zrušením 3,5mm audio konektoru.

Těšíte se na nové vlajkové modely Samsung Galaxy S10? Myslíte si, že korejská společnost překvapí?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)