Legendární deskové hry jsou v Humble Bundle za pár korun

Deskové hry Humble Bundle

Humble Bundle je zpět, tentokrát spojuje dvě velké herní kategorie do jedné, a to deskové hry a mobilní hry. V prvním týdnu je dostupných osm deskových her v mobilní verzi, většinou se jedná o ty největší legendy, jako Osadníci z Katanu, Carcassone nebo Ticket to Ride.

Deskové hry do kapsy

Klasické mobilní hry už možná některé nudí a právě na to myslel nový Humble Bundle. V něm nalezneme mnoho deskových her, které si můžete stáhnout do telefonu a mít je vždy u sebe, aniž byste museli tahat velké krabice s hrami. Opět je bundle rozdělen do několika úrovní.

Základní úroveň je nastavena na 1 dolar (0,90 eur). Pokud zaplatíte alespoň tuhle částku, dostanete klasiku v podobě Carcassonne, která snad není potřeba více představovat. Druhou hrou z první úrovně je Scotland Yard, ve které se hráči snaží dopadnout tajemného Mistra X. Ten zmizel v temných ulicích Londýna a uniká pomocí taxíku, autobusů nebo metra.

Carcassonne
Carcassonne

Ve druhé kategorii, za kterou je potřeba zaplatit alespoň 3 dolary (2,7 eur), jsou v prvním týdnu k dispozici celkem tři hry, další ale přibudou a automaticky se objeví na účtu. V první hře Splendor se hráči vrací do dob renesance, kde v roli bohatého obchodníka obchodujete a řešíte výrobu šperků. Druhou hrou je opět legenda, ke které není asi potřeba nic dodávat. Osadnici z Katanu jsou hra, ve které se ukáže schopnost obchodování a vyjednávání. Třetí hrou je THE aMAZEing Labyrinth, což je oficiální mobilní verze labyrinthu, ve které je úkolem najít nejlepší cestu k obrázkům, což nemusí být vždy tak jednoduché.

Catan Classic
Catan Classic
THE aMAZEing Labyrinth
THE aMAZEing Labyrinth

Poslední úroveň se odemkne alespoň za zaplacení 5 dolarů (4,51 eur). Za to zákazníci obdrží Ticket to Ride, jednu z nejlepších vlakových her na mobilní zařízení vůbec. Úkolem je budovat železnici mezi dvěma městy. Druhou hrou je pak San Juan, ve které se staví budovy, vyrábí suroviny, těží zlato. Úkolem hry je postavit alespoň dvanáct budov. A na úplný konec zde máme českou stopu. Galaxy Trucker je totiž dílem Vládi Chvátila, který patří mezi naše nejlepší tvůrce deskových her. Hra je rozdělena do dvou částí, kdy si nejprve budujete vesmírnou loď a poté s ní letíte do cíle. Po třech kolech, ve kterých stavíte lepší a lepší lodě, vyhrává ten, kdo má nejvíce kreditů.

Galaxy Trucker
Galaxy Trucker

Jak se vám líbí deskové hry v podání Humble Bundle?

Zdroj: humblebundle.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek