Známe design OnePlus 9 Pro. Inspirace Samsungem je evidentní

design oneplus 9 pro odhalen

Minulý týden byl poodhalen telefon OnePlus 9, dnes již známe i design OnePlus 9 Pro. Není poměrně těžké uhodnout, kde se čínská společnost inspirovala. Zadní strana vychází z posledních Samsung telefonů jako je Galaxy S20 FE anebo Galaxy Note 20. Na přední straně se nachází malý průstřel, který je v levém horním rohu. Nechybí ani zaoblený displej, který má velikost 6,7 palců.

Design OnePlus 9 Pro příliš nepřekvapí

Společnost OnePlus prochází poměrně velkými změnami. V první řadě můžeme vídat vydání mnohem většího počtu telefonů. Po softwarové stránce se toho změnilo hodně. Subjektivní jsou designové změny uživatelského rozhraní. UI se namísto čistého Androidu přiblížilo nadstavbě OneUI od Samsungu. Horší už je to ale s četností aktualizací, které se s přibývajícími OnePlus modely neustále zpomalují.

oneplus 9 pro design

Co se týče samotného OnePlus 9 Pro, tak i u něj můžeme vidět inspiraci Samsungem. Otázkou je však, jestli je to ta správná cesta. Oproti konkurenci nenabídne OnePlus příliš nižší cenu, softwarové aktualizace rovněž nejsou rychlejší a pokud se OnePlus značně nezlepší u fotoaparátu, tak bude stále zaostávat za těmi nejlepšími. Jedna z mála netradičních funkcí, má být displej s 144Hz obnovovací frekvencí a samozřejmě se můžeme těšit na extrémně výkonný čipset Snapdragon 875. Další detaily bychom se o tomto telefonu měli dozvědět v následujících týdnech. Oficiálního představení bychom se měli dočkat v prvních měsících roku 2021.

Těšíte se na nové OnePlus telefony?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)