Defend Your Life! česká tower defense hra v Google Play

Defend Your Life!

Hlavní podstata všech tower defense her je velmi jednoduchá. Úkolem hráče je stavět obranné věže, mající za úkol zničit nepřátele před tím, než stihnou projít celou mapou ke svému cíli. Tento typ her se těší velké popularitě a tak na Google Play nalezneme velké množství tower defense. Bohužel těch které by něčím vyčnívaly nad ostatními není mnoho a tak se v mnoha případech jedná stále dokola o jednu hru, zasazenou do více či méně originálního prostředí. V tomto, na konkurenci bohatém, žánru se nyní hodlají prosadit i čeští Alda Games, pocházející z Brna. Pomoci jim k tomu přitom má nadějně vyhlížející hra Defend Your Life!

Defend Your Life! Trailer

Defend Your Life! Trailer

Název hry – Defend Your Life! – není zdaleka náhodný, ve hře se totiž ujmete role ochránce lidského těla a vašimi nepřáteli nebude nikdo jiný než bakterie a viry, které se jej budou pokoušet zničit. Bojovat o život tak budete s nepřáteli, jako chřipka nebo třeba alkohol či nikotin. nepřátel je celkem 27 druhů a aby toho nebylo málo, disponují také speciálními schopnostmi jako neviditelnost či schopnost rozdělit se na více nepřátel. Pro jejich zastavení budete mít k dispozici 4 druhy věží, které bude pochopitelně možné i vylepšovat tak, aby co nejlépe zvládaly nápor různých nepřátel. Boj se vždy odehrává v jednom ze 17 různých levelů. Tvůrci kromě povedené grafiky slibují i originální hudební doprovod.

Hra je volně stažitelná z Google Play, ale obsahuje mikrotransakce.

Defend Your Life Tower Defense
Defend Your Life Tower Defense

Co na Defend Your Life! říkáte?

Zdroj: AndroidComunity.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

HryDavid Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (3)