Hudební aplikace Deezer přináší tmavý režim, ukážeme, jak ho aktivovat

tmavý režim deezer

Tmavý režim se mezi mobilními aplikacemi šíří jako mor, nyní se k trendu přidává i Deezer. Tato streamovací hudební aplikace s tmavým vzhledem již nějakou dobu koketovala v rámci  své beta verze. Nyní se konečně přesouvá i do oficiální verze v Google Play. Jak v aplikaci Deezer tmavý režim aktivovat?

Deezer: Music & Podcast Player
Deezer: Music & Podcast Player

Jak aktivovat tmavý režim v aplikaci Deezer

Výhody tmavého režimu dnes již jistě nemá smysl dlouze představovat. Tmavý vzhled aplikací šetří baterii i lidský zrak, navíc, na což se dnes klade pravděpodobně největší význam, dobře vypadá. Aktivace tmavého režimu probíhá v několika naprosto jednoduchých krocích. V první řadě je třeba přejít do záložky „Má hudba“, kde v pravém horním rohu najdete ikonu pro nastavení. Zde stačí vybrat položku „Nastavení zobrazení“ a zapnout možnosti černobílý přehrávač a tmavé pozadí. Tím byste měli mít tmavý režim pro Deezer aktivovaný.

Zapnout také můžete pouze jednu z variant, v takovém případě byste v dark mode měli buď jen samotný přehrávač, nebo jen zbytek prostředí, tzn. stránky pro výběr mixu a podobně. Tmavý režim je pro Deezer uvolněný od 22. 7. 2019, může se tak stát, že ještě nebude dostupný pro všechna zařízení, přesto, že máte aktualizováno na nejnovější verzi. V takové situaci po přechodu do nastavení neuvidíte možnost nastavení zobrazení. Postupem času by se pak tmavý vzhled měl objevit ve všech verzích aplikace, pro všechna zařízení.

Používáte tmavý vzhled, nebo vám přijde zbytečný?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)