Pospěšte si: Kritiky oceňovaná hra Death Stranding je k dispozici zdarma

death stranding zdarma epic games
  • Epic Games Store naděluje další hru zdarma
  • Tentokrát jde o povedený titul Death Stranding
  • Akce platí do 25.05.2023

Pokud rádi zkoušíte nové hry, ale nechce se vám za ně platit, máme pro vás skvělou zprávu. Unikátní hra Death Stranding, kterou vyvinula Kojima Productions v čele s uznávaným Hideo Kodžimou je nyní k dispozici zdarma na platformě Epic Games Store.

Death Stranding je akční adventura, která přináší nevšední herní zážitek. Ocitnete se v postapokalyptickém světě, kde je vaším úkolem propojovat izolované oblasti a obnovovat komunikaci mezi přeživšími. V kůži kurýra Samuela Portera Bridgese budete také překonávat nejrůznější překážky, ať už jde o terén nebo počasí, abyste doručili zásilku v co možná nejlepším stavu. Death Stranding si získalo řadu ocenění, hráči pochvalují zejména jedinečnou atmosféru, grafický kabátek i unikátní herní vlastnosti.

Death Stranding Director’s Cut (PS5) 4K 60FPS HDR Gameplay – (PS5 Version)

Death Stranding Director's Cut (PS5) 4K 60FPS HDR Gameplay - (PS5 Version)

Nyní máte možnost tuto hru získat zdarma na Epic Games Store. Stačí si vytvořit účet a přidat Death Stranding do své herní knihovny. Nabídka platí pouze do příštího čtvrtka, takže si musíte pospíšit. Po skončení akce vám samozřejmě v knihovně zůstane.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na hru Death Stranding?

Zdroj: EuroGamer

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)